Filo Kiralama

Hızlı ve Kolay Araç Kirala

Hemen Araç Filo, kurumsal şirketlere özel filo kiralama hizmeti vermektedir. Şirketlerin araç ihtiyaçlarını uygun fiyatlara karşılayan ve farklı model seçenekleri ile eğer uzun dönemli filo kiralamayı düşünüyorsanız gönül rahatlığı ile firmamızı seçebilirsiniz.

Yıl boyunca düzenlediğimiz filo kiralama kampanyaları ile şirketlerin araç kiralama maliyetlerini en aza indirerek her zaman şirketlerin memnuniyeti için kendini geliştirmektedir. Şirketlere sunduğumuz filo kiralaması ile birlikte araçlarımızın tüm bakımı, vize işlemleri ve tamiri firmamıza ait olup şirketlere bu konuda kesinlikle maliyet ve zaman kaybı yaşatmıyoruz. Filo kiralama hizmetini yıllık olarak alırsanız firmamız size özel fiyatlar sunacaktır.

Güvenilir Ekonomik Filo yönetiminde bilgi birikimine sahip Geniş araç portföyüne sahip Çözüm odaklı Tecrübe ve deneyime sahip Doğru ve sorunsuz filo yönetimi 7/24 servis ve ücretsiz bakım hizmetleri.

Geniş bir yelpazede sunduğumuz filo kiralama hizmetimiz ile; müşterilerimizin standartlarını yükseltmek, ayrıcalıklı araç ve filo çözümleri sunarak kurumsal hayatta başarıya ulaşmalarında onlara yardımcı olmak ana hedeflerimizdir.

90 gün veya daha uzun süreli araç kiralamak istiyorsanız hemen online fiyat teklifi alın.

WhatsApp RA(CTA) HEMEN KİRALA